AB OVO Solutions
sprawdzona agencja pracy tymczasowej – Gdańsk

Potrzebni pracownicy sezonowi? Rekrutacja dużych wolumenów pracowników produkcyjnych i logistycznych ad hoc? Specjaliści potrzebni od zaraz? W AB OVO Solutions dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Działamy dla Was od 2017 roku zapewniając wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Azji.

logo agencji pracy ab ovo solutions z wrocławia

Szukasz profesjonalistów, którzy nadadzą wartość Twojej firmie? Chcesz podjąć następny krok w jej rozwoju? Doskonale trafiłeś! AB OVO Solutions Gdańsk to agencja pracy działająca na rynku od 2017 roku oraz wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie procesów kadrowych sprawiają, że możemy szybko odpowiadać na potrzeby klientów dotyczące zatrudnienia. Pozyskujemy zarówno pracowników manualnych, jak i najwyższej jakości specjalistów z różnych branż, a także rozwiązujemy wszystkie inne kwestie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. My zadbamy o formalności, a Ty możesz cieszyć się efektywnymi i wydajnymi pracownikami, którzy przeniosą Twoją firmę na wyższy poziom.

W czym możemy Ci pomóc?

Praca tymczasowa

Rekrutujemy i dostarczamy pracowników na elastycznych warunkach zatrudnienia. Agencja przejmuje związane z nimi obowiązki kadrowe, wypłatę wynagrodzenia i bierze odpowiedzialność za pracownika, zostając formalnym pracodawcą. Dzięki temu pracodawca użytkownik może dostosować liczebność zespołu do zapotrzebowania, minimalizując koszty.

Pracownicy z Ukrainy

Wypełniamy luki kadrowe za pomocą zmotywowanych pracowników z Ukrainy. Zajmujemy się rekrutacją, legalizacją pobytu, wdrożeniem w obowiązki oraz zakwaterowaniem, a pracodawca otrzymuje fachowców gotowych do pracy. Wszelkie kwestie prawne i organizacyjne spoczywają na barkach agencji.

Rekrutacje specjalistów

Pozyskujemy najlepszych pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Dzięki nowoczesnym metodom rekrutacji możemy dotrzeć do najbardziej wartościowych kandydatów. Na tym jednak nie kończy się nasza pomoc – przeprowadzamy wstępne rozmowy, weryfikujemy umiejętności, oceniamy adekwatność kandydata do wymagań i w razie potrzeby uczestniczymy w negocjacjach warunków zatrudnienia.

Serwis On-Site

Tworzymy biuro naszych wykwalifikowanych konsultantów działające na terenie Twojej firmy i do jej wyłącznego użytku. Dbamy o właściwy przepływ dokumentacji i wprowadzamy korzystne procedury. Obecność ekspertów pozwala na wsparcie liderów i pracowników w każdej sytuacji oraz dokładne zbadanie potrzeb przedsiębiorstwa, przez co przeprowadzane procesy przebiegają sprawnie.

Wsparcie działów HR

Pomagamy usprawnić procesy kadrowe, aby poziom efektywności wzrósł do maksimum. Zakres naszych usług zależy wyłącznie od Twoich celów biznesowych. Przeprowadzamy audyty personalne, przygotowujemy siatkę wynagrodzeń i system motywacyjny, przeprowadzamy przez proces zatrudnienia i rekrutacji oraz badamy satysfakcję pracowników.

Try & Hire

Umożliwiamy pracodawcy zbadanie kompetencji i dopasowania pracownika do przedsiębiorstwa przed podjęciem decyzji o bezpośrednim zatrudnieniu. Klient może zweryfikować czy potencjalny pracownik sprawdza się w działaniu i dobrze współpracuje z zespołem, nie ponosząc ryzyka związanego z wysokimi kosztami świadczeń pracowniczych w przypadku złego naboru.

Nasze wartości

Jakość

Oferujemy innowacyjne i fachowe rozwiązania dopasowane do specyfiki przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę, że sprostanie oczekiwaniom i satysfakcja naszych klientów wymagają wysokiej jakości obsługi oraz uzyskania pożądanych i długotrwałych efektów.

Osiągalność

Tworzymy silne zawodowe więzi z naszymi klientami i kandydatami, dzięki czemu poznajemy ich oczekiwania, życzenia i potrzeby. Cechujemy się pragmatycznością i rozumiemy wagę wyzwań, z jakimi mierzą się przedsiębiorstwa każdego dnia. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w każdej sytuacji.

Profesjonalizm

Zawsze staramy się użyć wszelkich narzędzi oraz pełni naszych umiejętności dla najlepszego efektu i zapewnienia profesjonalnej obsługi. Jesteśmy całkowicie zaangażowani w każdy projekt, ponieważ sukces Twojej firmy jest naszą wizytówką.

Partnerstwo

W biznesie kierujemy się zasadą głoszącą, że sprawna komunikacja i dobry przepływ informacji jest kluczowy dla powodzenia współpracy. Zawsze działamy w najlepszym interesie naszych klientów oraz konsultujemy na bieżąco wprowadzaną strategię.

Adaptacyjność

Dostosowujemy się do nieustannie zachodzących zmian na rynku pracy i wymagań naszych klientów. W dzisiejszych czasach organizacja i wybór strategii zarządzania pracownikami wymaga postępowości, która jest naszą domeną.

Agencja pracy w Gdańsku? AB OVO Solutions!

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Agencja pracy Gdańsk
Agencja zatrudnienia AB OVO Solutions - infografika

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zapraszamy o kontaktu!!
Adres
Heweliusza 11 lok. 811
80-890 Gdańsk
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
Telefony
Dział Handlowy:
+48 519 693 657
Dział Rekrutacji:
+48 504 070 788

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital