AB OVO Solutions
sprawdzona agencja pracy tymczasowej – Wrocław

Potrzebni pracownicy sezonowi? Rekrutacja dużych wolumenów pracowników produkcyjnych i logistycznych ad hoc? Specjaliści potrzebni od zaraz? W AB OVO Solutions dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Działamy dla Was od 2017 roku zapewniając wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Azji.

logo agencji pracy ab ovo solutions z wrocławia

AB OVO Solutions, to agencja pracy z Wrocławia, wspierająca firmy z całej Polski w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników od 2017 roku. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Działamy zgodnie prawem i pełni legalnie. Naszym głównym celem jest wprowadzenie nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. Opierając się na naszym doświadczeniu i unikatowym know-how naszych konsultantów z sukcesem realizujemy największe projekty rekrutacyjne w krótkim czasie. W swoich działaniach kierujemy się zasadą transparentności. ZAWSZE informujemy kandydatów o wszystkich szczegółach rekrutacji. NA BIEŻĄCO udzielamy informacji o etapie, na którym znajduje się proces rekrutacji.

Siedzibą główną i sercem naszej firmy jest Wrocław. Tu zaczęliśmy naszą historię i tu mieści się nasza centrala. Jednak dzięki rozbudowanej sieci biur terenowych oraz ON SITE możemy profesjonalnie i zaangażowaniem wspierać klientów w całej Polsce. Obsługujemy duże, międzynarodowe firmy, średnie polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa produkcyjne oraz liderów branży logistycznej. Świadczymy dla naszych partnerów biznesowych wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, zatrudniając i rozliczając pracowników tymczasowych oraz dbając o legalną pracę pracowników z Ukrainy.

Korzyści ze współpracy AB OVO Solutions

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z agencją pracy tymczasowej lub szukasz nowego dostawcy usług rekrutacyjnych, to… świetnie trafiłeś. AB OVO Solutions, to zespół profesjonalistów, którzy wiedzą, gdzie szukać najlepszych kandydatów, jak ich pozyskać i co zrobić, aby zostali z Wami na dłużej. AB OVO Solutions to także:

 • Oszczędność czasu – zajmujemy się kompleksowo rekrutacją, zatrudnieniem oraz rozliczeniem pracowników tymczasowych
 • Jasne zasady współpracy – stawiamy na jasny i klarowny system rozliczeń
 • Kompleksowość rozwiązań – organizujemy transport pracowniczy i zapewniamy zakwaterowania wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne
 • Indywidualne podejście i elastyczne dopasowanie do potrzeb każdego klienta
 • Skuteczność – dzięki doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii w procesie rekrutacji możemy w krótkim czasie zapewnić duże wolumeny pracowników

Dowiedz się, jakie korzyści może odnieść Twoja firma ze współpracy z AB OVO Solutions. Skontaktuj się z nami!

Sprawdzona agencja pracy we Wrocławiu

AB OVO Solutions, to zespół, który na pierwszym miejscu stawia Twój biznes. Jeśli szukasz odpowiedniego kandydata na stanowisko specjalistyczne – znajdziemy go dla Ciebie! Jeśli potrzebujesz zapewnić ciągłość produkcji poprzez obsadzenie dużej liczby wakatów pracownikami produkcyjnymi – zrekrutujemy ich dla Ciebie! Chcesz utrzymać elastyczność zatrudnienia? Mamy na to sprawdzone sposoby! Optymalizujemy koszty kadrowe, weryfikujemy wydajność procesów, zatrudniamy i rozliczamy pracowników. Zajmujemy się także procesem pozyskiwania kandydatów do pracy ze wschodu. Zadbamy za Ciebie o legalność zatrudnienia, znajdziemy zakwaterowanie i zorganizujemy transport dla pracowników z Ukrainy.

Obsługujemy duże firmy produkcyjne oraz logistyczne we Wrocławiu i w specjalnych strefach ekonomicznych na Dolnym Śląsku. Każdego tygodnia pracę z AB OVO Solutions zaczyna około 50 nowych pracowników. Dla naszych partnerów biznesowych kompleksowo realizujemy rekrutacje bezpośrednie na stanowiska produkcyjne i logistyczne.

ab ovo solutions wrocław

Agencja pracy? Wrocław? AB OVO Solutions!

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Skupiamy się na konkretnych potrzebach i proponujemy realne rozwiązania. Dzięki specjalistycznej wiedzy branżowej i doświadczeniu naszych konsultantów możemy świadczyć usługi HR’owe na najwyższym poziomie. AB OVO Solutions to agencja pracy z Wrocławia, której możesz zaufać. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a o nasze referencje możesz zapytać naszych klientów.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc! Umów się na spotkanie.

Agencja zatrudnienia AB OVO Solutions - infografika

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zapraszamy o kontaktu!!
Adres
Strzegomska 2/4
53-611 Wrocław
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
Telefony
Dział Handlowy:
+48 519 693 501
Dział Rekrutacji:
+48 504 070 933

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital