AB OVO Solutions
sprawdzona agencja pracy tymczasowej – Wrocław

Potrzebni pracownicy sezonowi? Rekrutacja dużych wolumenów pracowników produkcyjnych i logistycznych ad hoc? Specjaliści potrzebni od zaraz? W AB OVO Solutions dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Działamy dla Was od 2017 roku zapewniając wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Azji.

logo agencji pracy ab ovo solutions z wrocławia

Agencja pośrednictwa pracy Ab Ovo Solutions

Ab Ovo Solutions to wiodąca agencja pracy tymczasowej we Wrocławiu, która od 2017 roku z powodzeniem wspiera przedsiębiorstwa z całej Polski w zakresie rekrutacji i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Jako firma wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, działamy w pełnej zgodności z przepisami prawa, zapewniając kompleksowe i w pełni legalne usługi HR. Nasza misja to nie tylko dostarczanie wykwalifikowanych pracowników na rynek, ale także wprowadzenie nowej jakości w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi i pośrednictwa pracy.

Nasze wrocławskie biuro stanowi główną siedzibę i serce operacyjne firmy, skąd koordynujemy wszystkie nasze działania. Dzięki rozbudowanej sieci biur terenowych oraz punktów obsługi klienta on-site jesteśmy w stanie oferować nasze usługi na terenie całej Polski, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się w obsłudze różnorodnych branż, w tym dużych międzynarodowych korporacji, średnich przedsiębiorstw oraz czołowych firm z sektora logistycznego.

W Ab Ovo Solutions przykładamy wielką wagę do transparentności i otwartego dialogu z kandydatami. Informujemy ich o wszystkich aspektach procesu rekrutacyjnego i regularnie aktualizujemy informacje na temat jego postępów. Nasze doświadczenie i unikatowe know-how konsultantów HR pozwalają nam skutecznie reagować na zapotrzebowanie na pracowników, realizując nawet najbardziej wymagające projekty rekrutacyjne w krótkim czasie.

Dostarczamy naszym partnerom biznesowym kompleksowe rozwiązania w zakresie rekrutacji, zarządzania i rozliczania pracowników tymczasowych, jak również dbamy o wszystkie aspekty legalnego zatrudnienia pracowników z Ukrainy. Nasze usługi są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wartości dla firm, wspierając je w budowaniu zwinnych i efektywnych zespołów. Jako zaufana agencja pośrednictwa pracy, Ab Ovo Solutions jest Twoim kluczowym partnerem w osiąganiu celów biznesowych poprzez optymalizację zarządzania zasobami ludzkimi.

Korzyści ze współpracy AB OVO Solutions

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z agencją pracy tymczasowej lub szukasz nowego dostawcy usług rekrutacyjnych, to… świetnie trafiłeś. AB OVO Solutions, to zespół profesjonalistów, którzy wiedzą, gdzie szukać najlepszych kandydatów, jak ich pozyskać i co zrobić, aby zostali z Wami na dłużej. AB OVO Solutions to także:

 • Oszczędność cennego czasu – nasza firma kompleksowo zajmuje się procesem rekrutacji, od wyszukiwania ofert pracy po zatrudnienie i rozliczanie pracowników tymczasowych, co pozwala naszym partnerom skupić się na swoich głównych działaniach biznesowych.
 • Transparentność współpracy – przykładamy dużą wagę do jasnych i przejrzystych zasad współpracy, co zapewnia wzajemne zrozumienie i zaufanie.
 • Kompleksowość naszych rozwiązań – oferujemy organizację transportu pracowniczego oraz zapewnienie zakwaterowania, dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych partnerów, niezależnie od ich lokalizacji na terenie całego kraju.
 • Indywidualne podejście – każdy nasz klient jest traktowany priorytetowo, co umożliwia elastyczne dopasowanie naszych usług do specyficznych wymagań.
 • Wysoka skuteczność – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i metod w procesie rekrutacji, jesteśmy w stanie szybko dostarczyć duże ilości wykwalifikowanej kadry, spełniając nawet najbardziej wymagające zapotrzebowania.

Dowiedz się, jakie korzyści może odnieść Twoja firma ze współpracy z AB OVO Solutions. Skontaktuj się z nami!

Sprawdzona agencja pracy we Wrocławiu

AB OVO Solutions to renomowana agencja pracy, której priorytetem jest wsparcie i rozwój Twojego biznesu we Wrocławiu. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy, dostarczając rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb pracodawców. Nasza agencja pracy skutecznie łączy firmy z wykwalifikowanymi kandydatami, niezależnie od branży i specjalności. Czy poszukujesz wyjątkowego specjalisty do zespołu, czy potrzebujesz zespołu pracowników produkcyjnych do wsparcia ciągłości produkcji – nasze doświadczenie i sprawdzone metody są do Twojej dyspozycji. AB OVO Solutions to więcej niż agencja pracy; to Twój partner w optymalizacji kosztów kadrowych, weryfikacji efektywności procesów oraz zarządzaniu i rozliczaniu zatrudnienia.

Nasze usługi pośrednictwa pracy obejmują również rekrutację pracowników z krajów wschodnich, zapewniając kompleksowe rozwiązania związane z legalnością zatrudnienia, zakwaterowaniem oraz transportem dla pracowników z Ukrainy. Rozumiemy wyzwania rynku pracy we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, dlatego współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi i logistycznymi, dostosowując nasze strategie rekrutacyjne do specyfiki regionalnej gospodarki i specjalnych stref ekonomicznych.

Co tydzień, dzięki naszym usługom, około 50 nowych pracowników znajduje zatrudnienie, co świadczy o naszej skuteczności i zaangażowaniu w budowanie silnych, produktywnych zespołów dla naszych partnerów biznesowych. Z AB OVO Solutions masz pewność, że Twoje potrzeby rekrutacyjne zostaną zaspokojone z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Nasze kompleksowe podejście do pośrednictwa pracy i rekrutacji bezpośredniej na stanowiska produkcyjne i logistyczne sprawia, że jesteśmy liderem wśród agencji pracy we Wrocławiu.

ab ovo solutions wrocław

Agencja pracy? Wrocław? AB OVO Solutions!

W AB OVO Solutions podchodzimy do każdego klienta z indywidualnym zrozumieniem jego potrzeb, oferując spersonalizowane i skuteczne rozwiązania HR. Dzięki bogatej wiedzy branżowej oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów HR jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze na najwyższym poziomie. Jako renomowana agencja pracy zlokalizowana we Wrocławiu, cieszymy się zaufaniem szerokiego grona partnerów biznesowych w województwie dolnośląskim oraz poza nim. Nasza reputacja budowana jest na solidnych fundamentach zadowolenia klientów, którzy doceniają nasze zaangażowanie w pozyskiwanie doświadczonych pracowników z różnych branż.

Nasze usługi obejmują nie tylko pośrednictwo pracy, ale również kompleksowe rozwiązania HR, takie jak legalizacja zatrudnienia pracowników zza granicy, co jest szczególnie ważne w kontekście rosnącego zapotrzebowania na międzynarodową kadrę. Jako Twój pośrednik pracy, zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji – od identyfikacji potrzeb, poprzez selekcję kandydatów, aż po finalizację zatrudnienia i jego legalizację.

Skorzystaj z profesjonalizmu i doświadczenia AB OVO Solutions, aby zyskać dostęp do najlepszych talentów na rynku pracy. Oferujemy nie tylko pomoc w pozyskiwaniu wykwalifikowanej kadry, ale również doradztwo w zakresie optymalizacji procesów HR, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że kwestie związane z zarządzaniem personelem są w dobrych rękach.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją pracy we Wrocławiu – AB OVO Solutions.
Umów się na spotkanie, aby dowiedzieć się, jak możemy wspierać Twój biznes dzięki naszym zaawansowanym usługom HR.

Agencja zatrudnienia AB OVO Solutions - infografika

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zapraszamy o kontaktu!!
Adres
Strzegomska 2/4
53-611 Wrocław
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
Telefony
Dział Handlowy:
+48 519 693 657
Dział Rekrutacji:
+48 504 070 788

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital