AB OVO SOLUTIONS
więcej niż firma

Wiemy, jak pozyskać i gdzie szukać najlepszych kandydatów na każde stanowisko pracy. Gwarantujemy naszym klientom dopasowanych i odpowiedzialnych pracowników, bez względu na to, czy usługa dotyczy pracy tymczasowej, outsourcingu czy rekrutacji specjalistów. Jeśli szukasz agencji pośrednictwa pracy, która profesjonalnie, szybko i precyzyjnie odpowie na Twoje potrzeby, to … jesteś we właściwym miejscu! Sprawdź zakładkę kontakt i umów się na spotkanie z naszym Managerem

https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2023/10/ProCleaner_-_logo.pdf-82-640x640.png
ROZMAWIAMY
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, skupiając się na konkretnych potrzebach i proponując realne rozwiązania
DZIAŁAMY
Współpracę opieramy na jasnych zasadach i transparentności podejmowanych działań. W biznesie kierujemy się zasadą win – win
POMAGAMY
Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy wspierać naszych klientów i pracowników

Naszym wspólnym sukcesem
jest zatrudnienie

Dynamiczny rozwój biznesu i gwałtowne zmiany koniunktury gospodarczej stawiają przed firmami wiele wyzwań, m.in. jak szybko i skutecznie pozyskać duże wolumeny elastycznych pracowników oraz w jaki sposób szukać najlepszych kandydatów na specjalistów na kluczowe stanowiska. W AB OVO Solutions kompleksowo zajmujemy się przeprowadzaniem procesów rekrutacji i zatrudnienia dla firm z całej Polski. Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

DZIAŁAMY NA POLSKIM RYNKU, BAZUJĄC NA POLSKIM KAPITALE.

Wprowadzamy nową jakość rekrutacji na polski rynek pracy. Bazując na nowoczesnych technologiach, social mediach i eksperckim know-how naszych konsultantów pozyskujemy duże wolumeny pracowników w krótkich czasie. Jednocześnie stawiamy na jasne zasady współpracy i pełną transparentność podejmowanych działań. W AB OVO Solutions kandydatom podczas rekrutacji podajemy wszystkie szczegóły dotyczące oferty pracy. ZAWSZE informujemy na bieżąco o etapie procesu rekrutacji, w którym potencjalni pracownicy się znajdują oraz udzielamy feed back’u wszystkim kandydatom którzy nie przeszli pozytywnie procesu rekrutacji. Profesjonalizm i zrozumienie potrzeb to jest to co wyróżnia naszą Agencję Pracy na tle konkurencji.

rohlig suus
roben
procleaner
oneday
nova
haco
comforty
cejs
bill
baumalog
v-correct
Nasze biura
AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
Szukasz pracy? +48 504 070 788
Gdzie nas znaleźć?
https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
Bądź na bieżącoSocial Media
Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
Nasze biura
Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
Mini mapka - AB OVO Solutions
WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
Bądź na bieżącoSocial Media
Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital