AB OVO Solutions
sprawdzona agencja pracy tymczasowej – Katowice

Potrzebni pracownicy sezonowi? Rekrutacja dużych wolumenów pracowników produkcyjnych i logistycznych ad hoc? Specjaliści potrzebni od zaraz? W AB OVO Solutions dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Działamy dla Was od 2017 roku zapewniając wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Azji.

logo agencji pracy ab ovo solutions z wrocławia

AB OVO Solutions to działająca od lat na polskim rynku agencja pracy. Oferujemy kompleksową obsługę HR-ową firm na terenie całej Polski. Nasze unikatowe know – how, doświadczenie i podążanie za zmianami, które pojawiają się w branży sprawia, że zaufało nam już wielu klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich, nawet najbardziej wymagający, był w pełni zadowolony ze współpracy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Nasze usługi obejmują rekrutacje pracowników zarówno niższego, jak i wyższego szczebla. Stworzyliśmy też skuteczny system rekrutacji pracowników z Ukrainy, zapewniając legalność zatrudnienia. Na tym jednak nie kończą się nasze działania. Poza przeprowadzaniem rekrutacji od początku do końca wspieramy firmy we wszelkich procesach HR-owych, dążąc do zoptymalizowania ich organizacji, czego efekty pod postacią zwiększenia wydajności są szybko widoczne.

Dlaczego właśnie nasza agencja pośrednictwa pracy w Katowicach?

AB OVO Solutions Katowice to certyfikowana agencja pracy znajdująca się w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Podjęcie współpracy z nami to przede wszystkim możliwość korzystania z bogatej i aktualnej wiedzy najlepiej przeszkolonych specjalistów w zakresie HR i pośrednictwa pracy. Posiadamy wyłącznie polski kapitał oraz działamy tylko na terenie Polski. Dysponujemy w sumie siedmioma biurami regionalnymi w największych miastach w Polsce, w tym naszym biurem w Katowicach oraz siedmioma biurami terenowymi u naszych największych klientów w formule on – site serwis. Dzięki takiemu usytuowaniu jesteśmy w stanie być do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski oraz szybko reagować na Państwa potrzeby.

Nasza oferta

Mamy świadomość, że lista potrzeb i oczekiwań pracodawcy jest długa i bywa zmienna. Dlatego nasza agencja pracy w Katowicach oferuje Państwu pełny pakiet usług w zakresie pozyskania pracowników na dowolnie wskazane stanowisko. Czuwamy przy tym, aby każde nasze działanie było zgodne z aktualnymi wymogami prawa pracy, przepisami legalizacji pobytu obcokrajowców czy choćby zgodne z etyką biznesową naszej firmy i naszego partnera biznesowego.

Pracownicy tymczasowi

Podczas sezonowych wzrostów sprzedaży, szczytów produkcyjnych lub w czasie intensywnego rozwoju firmy wymagane jest szybkie i sprawne pozyskanie pracowników. Praca tymczasowa to idealne rozwiązanie w każdej z tych sytuacji. Wynajem pracowników zapewnia elastyczność i pozwala zaspokoić aktualny poziom zapotrzebowania na zatrudnienie. Jeśli szukasz pracowników sezonowych, chcesz zwiększyć zatrudnienie w okresie wzmożonego popytu, nie angażując jednocześnie własnego działu HR lub gdy zależy Ci na zabezpieczeniu ciągłości produkcji w okresie urlopowym – leasing pracowników będzie dla Ciebie rozwiązaniem. Zajmujemy się w pełni obsługą kadrowo – płacową pracowników, zapewniając Twojej firmie elastyczne dopasowanie zatrudnienia tymczasowego do zmieniającego się popytu.

Wsparcie Działów HR

Pomagamy w przeprowadzeniu wszystkich procesów HR-owych od początku do końca. Z nami proces rekrutacji przebiegnie szybko i sprawnie – zarówno na stanowiska wyższego, jak i niższego szczebla. Udzielamy wsparcia w negocjacjach warunków pracy z kandydatami i przygotowujemy siatkę wynagrodzeń oraz system motywacyjny. Współpraca z nami obejmuje również badanie satysfakcji i efektywności pracowników. Dzięki nam zdobędziesz tak ważną na rynku pracy opinię rzetelnego pracodawcy. Wprowadzimy zmiany dotyczące polityki wynagrodzeń i rozwoju pracowników, ich oceny oraz struktury stanowisk – a wszystko to w odpowiedzi na Twoje założenia i cele biznesowe.

Usługa Try & Hire

Wybierając usługę Try & Hire zmniejszasz koszty świadczeń pracowniczych i eliminujesz ryzyko złego naboru. Wybrany kandydat jest zatrudniony w AB OVO Solutions i oddelegowany do pracy w Twojej firmie. To oznacza, że po naszej stronie są wszelkie kwestie administracyjne, a także rozliczenie czasu pracy, wypłata wynagrodzenia i obowiązek odprowadzania podatków. Try & Hire to rozwiązanie, które jest opłacalne dla pracodawcy i pracownika. Z jednej strony – dzięki podjęciu współpracy przed właściwym zatrudnieniem – firma ma możliwość weryfikacji kandydata w działaniu, z drugiej strony – pracownik przed właściwym zatrudnieniem może sprawdzić nowe miejsce pracy w praktyce, co zapobiega rotacji personelu.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów, licznym partnerom na Ukrainie oraz zaangażowaniu naszych konsultantów możemy szybko i efektywnie pozyskać duże wolumeny pracowników ze wschodu. Na bieżąco monitorujemy zmieniające się przepisy prawa i z wyprzedzeniem wdrażamy nowe procedury. Rekrutujemy i zatrudniamy pracowników z Ukrainy zgodnie z wymogami konkretnego stanowiska pracy i w oparciu o aktualne przepisy prawa. Zapewniamy pełną legalność zatrudnienia i przejmujemy na siebie odpowiedzialność przed organami kontroli (PIP, Straż Graniczna). Organizujemy transport pracowniczy oraz zakwaterowania zgodnie z wewnętrznymi standardami.

Serwis On-Site

Serwis on – site to usługa polegająca na oddelegowaniu przez agencję pracy tymczasowej swojego konsultanta lub zespół konsultantów do pracy na terenie firmy pracodawcy użytkownika. To biuro agencji pracy na terenie Twojej firmy, które obsługuje wyłącznie Ciebie. Dedykowany konsultant lub zespół specjalistów, którzy rekrutują pracowników do Twojej firmy, rozliczają czas pracy, zajmują się sprawami administracyjnymi i kadrowo – płacowymi. Są dostępni na terenie zakładu pracy dla pracowników, liderów i kierowników zmian. Serwis on – site to znakomity sposób na odciążenie wewnętrznego działu HR.

Rekrutacje specjalistów

Pozyskanie specjalistów jest często procesem długim i trudnym, szczególnie w sytuacji, kiedy dotarcie do potencjalnego pracownika wymaga użycia niestandardowych metod, innych niż zamieszczenie oferty pracy w popularnych serwisach ogłoszeniowych. Jeśli więc od dłuższego czasu, bez powodzenia szukasz eksperta do swojej firmy lub ze względu na brak czasu chcesz zlecić proces rekrutacji doświadczonej i pewnej agencji pośrednictwa pracy – wybierz AB OVO Solutions – mamy niezbędne narzędzia, profesjonalnych headhunterów i wiedzę konieczną do efektywnego i szybkiego zakończenia rekrutacji.

Korzyści ze współpracy

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z agencją pracy tymczasowej w Katowicach lub szukasz nowego dostawcy usług rekrutacyjnych – świetnie trafiłeś. AB OVO Solutions Katowice to zespół profesjonalistów, którzy wiedzą, gdzie szukać najlepszych kandydatów, jak ich pozyskać i co zrobić, aby zostali z Wami na dłużej. AB OVO Solutions to także:

 • Oszczędność czasu – ściśle trzymamy się wyznaczonych terminów, a nasze usługi są kompleksowe i efektywne
 • Oszczędność pieniędzy – optymalizujemy koszty zatrudnienia pracowników
 • Dostęp do szerokiej bazy kandydatów – starannie weryfikujemy pracowników pod kątem ich doświadczenia i kwalifikacji
 • Odciążenie działów personalnych – zajmujemy się ustawowymi obowiązkami kadrowymi
 • Jasne zasady współpracy – współpracę opieramy na transparentności podejmowanych działań
 • Skuteczność – dzięki doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii możemy sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów
 • Indywidualne podejście – dopasowujemy się do potrzeb każdego klienta, skupiając się na konkretnych potrzebach i proponując realne rozwiązania
 • Konkurencyjność Twojej firmy – każda firma to przede wszystkim pracownicy, którzy dzięki naszej selekcji mają wpływ na podniesienie jakości świadczonych usług
Agencja pracy Katowice - spodek Katowice

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zapraszamy o kontaktu!!
Adres
Warszawska 40/2A,
40-008 Katowice
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
Telefony
Dział Handlowy:
+48 519 693 657
Dział Rekrutacji:
+48 504 070 788

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital