Sprawdzona agencja pośrednictwa pracy -
AB OVO Solutions Łódź

Potrzebni pracownicy sezonowi? Rekrutacja dużych wolumenów pracowników produkcyjnych i logistycznych ad hoc? Specjaliści potrzebni od zaraz? W AB OVO Solutions dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Działamy dla Was od 2017 roku zapewniając wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Azji.

logo agencji pracy ab ovo solutions z wrocławia

AB OVO Solutions to agencja pracy w Łodzi, która zatrudnia i dostarcza pracowników od 2017 roku. Naszym celem jest uproszczenie procesów kadrowych do maksimum. Wprowadzamy nowatorskie i skuteczne rozwiązania, a pełna szacunku i przejrzysta współpraca stanowi dla nas priorytet. Jest to powodem, dla którego zyskujemy liczne rekomendacje, a nasi klienci pozostają z nami na dłużej. Dokładne badanie potrzeb i indywidualne podejście do każdego zlecenia umożliwiają nam wypracowanie najkorzystniejszej taktyki dla Twojej firmy.

Specjaliści AB OVO Solutions nieustannie analizują tendencje rynkowe, aby skutecznie reagować na zachodzące zmiany i budować optymalną strategię zatrudnienia.

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy:

Leasing pracowników

– elastycznie dopasowujemy liczebność zatrudnienia do sezonowych zleceń i aktualnych potrzeb poprzez pracę tymczasową.

Serwis On-Site

– udostępniamy naszych najlepszych konsultantów do przeprowadzania procesów związanych z zatrudnieniem na terenie Twojej firmy.

Rekrutacje pracowników z Ukrainy

– uzupełniamy braki kadrowe, legalizujemy pobyt cudzoziemców i zajmujemy się ich obsługą.

Try & Hire

– umożliwiamy wypróbowanie kandydata przed utworzeniem nowego etatu i bezpośrednim zatrudnieniem.

Rekrutacje specjalistów

– pozyskujemy najlepszych pracowników na stanowiska wyższego oraz średniego szczebla.

Wsparcie działów HR

– kompleksowo przeprowadzamy wszystkie procesy kadrowe od rekrutacji po badanie satysfakcji pracowników i tworzenie siatki wynagrodzeń.

AB OVO Solutions Łódź to:

Koncentracja na kliencie

Sprawne działanie Twojego przedsiębiorstwa jest naszą misją. Badamy indywidualnie potrzeby każdego klienta i poznajemy specyfikę danej branży, dzięki czemu możemy dostosować zakres naszych usług do przyjętych celów biznesowych.

Przejrzysta współpraca

Stawiamy na jasne warunki współpracy, a każde działania konsultujemy z klientem na bieżąco. Nasz system rozliczeń jest w pełni klarowny, więc nie spotkasz się z żadnymi ukrytymi kosztami. U nas nie doświadczysz obietnic bez pokrycia – stawiamy na transparentność i realne rozwiązania.

Profesjonalizm

Szacunek, empatia i cierpliwość są fundamentem przeprowadzania wszystkich procesów kadrowych. Dbamy o dobre relacje z pracodawcą, pracownikami i kandydatami oraz poprawiamy wizerunek przedsiębiorstwa na rynku pracy.

Wiarygodność

Funkcjonujemy na rynku już od kilku lat oraz działamy w pełni legalnie – znajdujemy się w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Dbamy, aby wszystkie wprowadzane w Twojej firmie procedury były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wsparcie ekspertów

Znamy się na rekrutacji, więc agencja również zatrudnia tylko najlepszych i najbardziej zaangażowanych pracowników. Nasi rekruterzy to doświadczeni i wykwalifikowani eksperci służący pomocą, kiedy tylko tego potrzebujesz. Każdy klient jest nowym wyzwaniem, a rzeczy niemożliwe nie istnieją.

Skuteczna agencja zatrudnienia w Łodzi? AB OVO Solutions!

Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Agencja pracy Łódź

Jakość i kompleksowość

Dokładamy wszelkich starań, aby wdrożona taktyka służyła długofalowemu rozwojowi Twojego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się pełną obsługą działań kadrowych – rekrutacją, zatrudnieniem, rozliczaniem pracowników i wieloma innymi.

Innowacyjność rozwiązań

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami zachodzącymi na rynku pracy. Dbamy również o rozwój naszych pracowników, dzięki czemu są zaznajomieni z najnowocześniejszymi metodami pozyskiwania pracowników i innymi przełomowymi odkryciami w branży.

Agencja zatrudnienia AB OVO Solutions - infografika

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zapraszamy o kontaktu!!
Adres
Narutowicza 40/1,
90-135 Łódź
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
Telefony
Dział Handlowy:
+48 519 693 657
Dział Rekrutacji:
+48 504 070 788

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital