Agencja Pracy tymczasowej i stałej Poznań -
AB OVO Solutions

Potrzebni pracownicy sezonowi? Rekrutacja dużych wolumenów pracowników produkcyjnych i logistycznych ad hoc? Specjaliści potrzebni od zaraz? W AB OVO Solutions dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Działamy dla Was od 2017 roku zapewniając wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Azji.

logo agencji pracy ab ovo solutions z wrocławia

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w czasach, gdy rynek pracy rozwija się niezwykle dynamicznie, dobry, sumienny i efektywny pracownik to skarb. Dlatego wychodzimy do Państwa z obszerną ofertą naszych usług w zakresie pośrednictwa pracy i rekrutacji na teranie Polski.

Dlaczego właśnie nasza agencja pośrednictwa pracy w Poznaniu?

Jako firma pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem wiemy doskonale, jak trudnym, czasochłonnym i długotrwałym procesem bywa, znalezienie odpowiedniego kandydata na pracownika. Dotyczy to zarówno pracowników szeregowych, jak i wyspecjalizowanych. Dlatego w szeregach naszego biura rekrutacji i pośrednictwa pracy w Poznaniu znaleźli się specjaliści, którzy oferują Państwu kompleksową pomoc w tym zakresie. Dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy i odpowiednim umiejętnościom Państwa firma zyska nie tylko sumienną kadrę pracowniczą, ale również oszczędzi sporo czasu. Jednak lista naszych zalet na tym się nie kończy. Oto co zyskujecie, decydując się na zaufanie naszej agencji.

Wykwalifikowani pośrednicy pracy i rekruterzy

Podjęcie współpracy z naszym biurem pracy to przede wszystkim gwarancja najlepiej przeszkolonych specjalistów w zakresie HR i pośrednictwa pracy. Dzięki bogatej i jak najbardziej aktualnej wiedzy naszych rekruterów na temat realiów i trendów, jakie utrzymują się obecnie na rynku pracy, potrafimy znaleźć dla Państwa najbardziej odpowiedniego kandydata. Pozwoli na to starannie przygotowany i profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny na wskazane stanowisko. Nasi specjaliści potrafią stworzyć potencjalnym kandydatom optymalne warunki do tego, by zaprezentowali siebie z jak najlepszej strony.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta

Naszą dewizą jest dopasowanie naszej oferty do Państwa potrzeb i takie jej sformułowanie, by stanowiła ona kompletną odpowiedź na nie. Nasi specjaliści orientują się w aktualnych realiach rynku pracy – zarówno w zakresie oczekiwań potencjalnego pracownika, jak i preferencji jego przyszłego pracodawcy. Potrafią je odpowiednio sformułować i na tej podstawie, stworzyć optymalny plan działania dla Państwa – uwzględniając jednocześnie Wasze indywidualne oczekiwania. Każde rozwiązanie jest ustalane na etapie podejmowania decyzji o współpracy i dostosowane do potrzeb klienta oraz możliwości lokalnego rynku pracy.

Z nami oszczędzacie czas

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektóre stanowiska pracy nie mogą czekać nieobsadzone. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały proces wyszukiwania i selekcji oraz sama rekrutacja zajęły jak najmniej czasu. Redukujemy przy tym niezbędne dla Państwa czynności do absolutnego minimum. Wystarczy jedynie Państwa podpis na opracowanym wcześniej z naszym pracownikiem zamówieniu zawierającym pełny opis stanowiska oraz kwalifikacje kandydata, a resztą zajmie się zespół naszych specjalistów na bieżąco informując o postępach w wykonanych przez nas pracach i ich efektach.

Działamy na terenie całej Polski

Posiadamy wyłącznie polski kapitał oraz działamy tylko na terenie Polski. Dysponujemy w sumie 14. biurami rekrutacyjnymi na teranie całego kraju – 7. biurami regionalnymi w największych miastach w Polsce, w tym naszym biurem w Poznaniu oraz 7. biurami terenowymi u naszych największych klientów w formule On – Site Serwis. Dzięki takiemu usytuowaniu jesteśmy w stanie być do Państwa dyspozycji w całej Polsce i szybko odpowiadać na Państwa potrzeby, związane z poszukiwaniem pracowników z różnych zakątków kraju.

Z nami rozwiniecie swój biznes i zachowacie stabilność zatrudnienia

Zaufało nam już wiele firm – głównie produkcyjnych oraz logistycznych. Znaleźliśmy dla nich doświadczonych, kompetentnych i solidnych pracowników, których rekrutowaliśmy z naszej szeroko rozbudowanej bazy kandydatów. Nasze doświadczenie pozwoliło na znalezienie najbardziej wartościowych i zmotywowanych pracowników – także zza wschodniej granicy głównie z Ukrainy i Białorusi. Jako nasi Klienci otrzymujecie możliwość pozyskania dla swojego przedsiębiorstwa rzetelnych i dokładnych pracowników do prostych prac i zadań, jak i posiadających odpowiednie: wiedzę, kompetencje i umiejętności do działów technicznych oraz na stanowiska specjalistyczne.

Jaki jest zakres naszych usług?

Zdajemy sobie sprawę, że lista potrzeb i oczekiwań potencjalnego pracodawcy jest długa i bywa zmienna. Dlatego nasza agencja pracy w Wielkopolsce oferuje Państwu pełny pakiet usług w zakresie pozyskania pracowników na dowolne wskazane stanowisko. Czuwamy przy tym, aby każde nasze działanie było zgodne z aktualnymi wymogami prawa pracy, przepisami legalizacji pobytu obcokrajowców czy choćby zgodne z etyką biznesową naszej firmy i naszego partnera biznesowego. Wiemy, że posiadanie kilkunastu różnych firm rekrutacyjnych w zależności od ich profilu jest czasochłonne i nieskuteczne, dlatego wychodząc naprzeciw tej sytuacji gwarantujemy naszym klientom kompleksowość swoich usług:

poznan rekrutacja pracownikow tymczasowych

Pracownicy Tymczasowi

Wieloletnie praktyka oraz doświadczenie pozwoliły nam wypracować własny system skutecznego wyszukiwania najlepszych potencjalnych kandydatów do pracy w Państwa firmie. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu, jak i średnich firm, a także lokalnych zakładów pracy. Posiadamy doświadczenie i wynikające z niego doskonałe rozeznanie, gdzie i jak znaleźć najlepszych kandydatów – zarówno z Polski, jak i Ukrainy na stanowiska pracy, które Twoja firma planuje obsadzić. Nasze działania nie opierają się jedynie na wystawieniu ogłoszeń o pracę na najbardziej popularnych serwisach w internecie – wiemy, że większość Klientów przed rozmową z nami już to zrobiła.

W AB OVO Solutions kandydatów poszukujemy aktywnie, przeprowadzamy badanie okolicznej konkurencji, stawek czy dostępności potencjalnych kandydatów. Dopiero po tym rekomendujemy klientom dalsze działania i nasz plan na realizację zamówienia. Nie ograniczamy naszych działań pod kątem lokalizacji, a stawiamy na stały rozwój, więc współpraca z AB OVO często będzie wiązała się z otwarciem choćby na nowe rynki pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Partner w Rekrutacji

W ramach tej usługi zajmujemy się kompleksowo procesem rekrutacji – począwszy od wyszukania kandydatów, aż po ostateczny moment, w którym to Państwo negocjują warunki zatrudnienia swoich pracowników. Na każdym etapie naszej usługi uwzględniamy potrzeby firmy, jak i panujące trendy na rynku pracy. Wybierając tę usługę mogą Państwo liczyć na:

 • indywidualną i dogłębną analizę Państwa potrzeb i oczekiwań;
 • Benchmark wynagrodzeń kandydatów na podobnych stanowiskach pracy w regionie;
 • staranną i efektywną selekcję najbardziej odpowiednich kandydatów zgodnie z wymogami stanowiska pracy;
 • rekrutację metodami tradycyjnymi jak również direct search;
 • sprawną organizację spotkań rekrutacyjnych, raportów, feed back do kandydatów;
 • gwarancję czasową na wykonaną usługę rekrutacji.

Usługa On – Site Service

Własny dodatkowy dział HR w firmie – to główna zaleta usługi On-Site. Polega ona na tym, że dedykowani pracownicy naszej Agencji pracy biorą na siebie większość obowiązków, jakie spoczywały do tej pory w dziale HR w Państwa firmie. Usługa sprawdza się idealnie w momentach peaków produkcyjnych, sezonowych wzrostów zamówień, ale także u Klientów potrzebujących w okresie całego roku bardzo dużej elastyczności zatrudnienia ze względu na specyfikę swoich klientów. W ramach biura on-site wyznaczony i przydzielony do Państwa przedsiębiorstwa koordynator projektu lub cały zespół specjalistów zajmują się następującymi czynnościami:

 • przeprowadzają rekrutacje pracowników;
 • rozliczają czas pracy – tworzą harmonogram czasu pracy i grafiki dla poszczególnych pracowników;
 • przeprowadzają proces on-boardingu, szkoleń, wydawania odzieży itp.
 • czuwają nad wszelkimi istotnymi sprawami administracyjnymi oraz kadrowo – płacowymi;
 • zajmują się także wszelkimi niezbędnymi formalnościami w sytuacji, gdy Twoja firma decyduje się na pracę dla Ukraińców czy innych obcokrajowców takimi jak organizacja transportu czy miejsc noclegowych.

Nasze biuro On-Site to spore ułatwienie zwłaszcza w dużych przedsiębiorstwach – dzięki temu rozwiązaniu zatrudnienie nawet największych ilości pracowników nie spowoduje zaangażowania po stronie wewnętrznego HR. Co ważniejsze to my przychodzimy do Ciebie i działamy na terenie Twojej firmy, w taki sposób, że masz z nami kontakt przez cały czas.

Usługa Try&Hire

Bazując na naszym kilkuletnim doświadczeniu wiemy, że usługa pracy tymczasowej nie jest rozwiązaniem dla wszystkich klientów. Właśnie dlatego w naszym portfolio usług posiadamy unikalne i praktyczne połączenie rekrutacji specjalistycznej z pracą tymczasową. W zakresie jej realizacji dajemy potencjalnemu pracodawcy – doskonałą okazję do bliższego poznania kandydata pod kątem jego umiejętności, mocnych i słabych stron oraz przystosowania do kultury organizacyjnej firmy, już podczas realnego wykonywania zadań na stanowisku pracy, a pracownikowi szansę na wykazanie, pokazanie wiedzy, jaką dysponuje, ale również ocenę tego, czy jest to miejsce, w którym bez trudu się odnajdzie.

W pierwszych 3 miesiącach okresu próbnego nowy pracownik zatrudniony jest w AB OVO Solutions, ale na identycznych zasadach jakby pracował bezpośrednio w strukturach klienta. Dzięki temu potencjalny pracodawca do minimum ogranicza koszty związane z nietrafioną rekrutacją, absencją chorobową, okresem wypowiedzenia czy nieuczciwym kandydatem. Po tym okresie, jeśli obie strony są zadowolone ze współpracy, następuje etap nazwany Hire, czyli zatrudnienie pracownika na konkretne stanowisko.

Usługa Try&Hire to idealne rozwiązanie, zarówno z perspektywy pracownika, jak i pracodawcy. Zabezpiecza interesy obu podmiotów, pozwala wypracować kompromis w relacjach pracodawca – pracownik oraz ścieżkę rozwoju kariery. Oszczędza niepotrzebnego stresu i niedogodności, wynikających z dużej rotacji pracowników w firmie. Pozwala również na przetestowanie nowo utworzonego stanowiska pracy – jego zasadności, zakresu obowiązków i potrzeby funkcjonowania. Co więcej, umożliwia sprawdzenie nie jednego a kilku kandydatów w stosunkowo niedługim czasie, co przekłada się na dokonanie najlepszego z możliwych wyborów.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Spory nacisk kładziemy na ten profil naszej działalności, gdyż to właśnie pracownicy z Ukrainy są najchętniej pozyskiwanymi kandydatami. Korzyści płynących z ich zatrudnienia nie sposób pominąć, gdyż tą grupę pracowników charakteryzuje sporo zalet. Do najważniejszych z nich należą:

 • wysoka dyspozycyjność – nasi kandydaci świetnie odnajdują się w systemach zmianowych i chętnie podejmują się nadgodzin, a także prac w trudnych warunkach oraz w porze nocnej;
 • szybka adaptacja do nowych warunków – nasi kandydaci to osoby, które dość szybko nawiązują nowe relacje, dzięki czemu mogą skutecznie zasilić swoją wiedzą i umiejętnościami Państwa zespoły pracownicze; są to również ludzie szybko adaptujący się do oferowanych im warunków;
 • motywacja do działania – dla tych kandydatów pierwszoplanową rolę odgrywa wynagrodzenie oraz godne warunki zatrudnienia, stąd też wyróżniają się oni sporym zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych im zadań.

Nasza agencja oferuje kompleksową rekrutację pracowników z Ukrainy i Białorusi. W jej zakres wchodzą:

 • pozyskanie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i predyspozycjach – jest to możliwe dzięki rozbudowanej sieci kontaktów z licznymi partnerami biznesowymi na Ukrainie;
 • organizacja transportu pracowniczego – posiadamy bazę kilkunastu dostawców transportu pracowniczego w całej Polsce;
 • organizacja zakwaterowania pracowników – własna baza noclegowa w największych miastach;
 • tłumaczenia niezbędnych dokumentów i instrukcji;
 • Opiekę dwujęzycznego koordynatora projektu.

Korzyści ze współpracy AB OVO Solutions

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z agencją pracy tymczasowej lub szukasz nowego dostawcy usług rekrutacyjnych, to… świetnie trafiłeś. AB OVO Solutions, to zespół profesjonalistów, którzy wiedzą, gdzie szukać najlepszych kandydatów, jak ich pozyskać i co zrobić, aby zostali z Wami na dłużej. AB OVO Solutions to także:

 • Oszczędność czasu – zajmujemy się kompleksowo rekrutacją, zatrudnieniem oraz rozliczeniem pracowników tymczasowych
 • Jasne zasady współpracy – stawiamy na jasny i klarowny system rozliczeń
 • Kompleksowość rozwiązań – organizujemy transport pracowniczy i zapewniamy zakwaterowania wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne
 • Indywidualne podejście i elastyczne dopasowanie do potrzeb każdego klienta
 • Skuteczność – dzięki doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii w procesie rekrutacji możemy w krótkim czasie zapewnić duże wolumeny pracowników

Dowiedz się, jakie korzyści może odnieść Twoja firma ze współpracy z AB OVO Solutions. Skontaktuj się z nami!

Agencja zatrudnienia AB OVO Solutions - infografika

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zapraszamy o kontaktu!!
Adres
Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
Telefony
Dział Handlowy:
+48 519 693 657
Dział Rekrutacji:
+48 504 070 788

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital