Sprawdzona agencja pracy -
AB OVO Solutions Szczecin

Potrzebni pracownicy sezonowi? Rekrutacja dużych wolumenów pracowników produkcyjnych i logistycznych ad hoc? Specjaliści potrzebni od zaraz? W AB OVO Solutions dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów rekrutacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Działamy dla Was od 2017 roku zapewniając wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Azji.

logo agencji pracy ab ovo solutions z wrocławia

AB OVO Solutions Szczecin to agencja zatrudnienia funkcjonująca na rynku pracy od 2017 roku. Działamy w pełni legalnie – jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Naszym priorytetem jest współpraca na przejrzystych warunkach, zarówno z klientem, jak i kandydatami. Dzięki doświadczeniu i znajomości nowoczesnych metod rekrutacji jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów poprzez realizację największych projektów w satysfakcjonującym terminie.

Usługi związane z rekrutacją i wszelkimi procesami HR-owymi świadczymy na terenie całej Polski. Posiadamy 7 oddziałów w największych polskich miastach i rozbudowaną sieć biur terenowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wspierać duże, międzynarodowe firmy oraz mniejsze i średnie przedsiębiorstwa w całym kraju. Skuteczna agencja pracy w Szczecinie? AB OVO Solutions!

Nasza oferta

W AB OVO Solutions – Szczecin naszym celem jest Twój sukces. Dostosowujemy swoje działania do indywidualnych potrzeb klienta poprzez szeroki zakres usług:

Praca tymczasowa

Leasing pracowników to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw o nieregularnym popycie na produkty lub usługi. Sezonowe wzrosty sprzedaży, nagłe peaki produkcyjne czy okres intensywnego rozwoju firmy to czas, kiedy potrzebne jest dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnego zapotrzebowania. Rekrutacja pracowników sezonowych jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niemu zoptymalizujesz koszty zatrudnienia, nie obciążając własnego działu HR.

Serwis On-Site

Proponujemy również oddelegowanie konsultanta lub zespołu konsultantów przez naszą agencję do wyłącznej dyspozycji na terenie Twojej firmy. Biuro On-Site jest przeznaczone wyłącznie dla Ciebie i dopasowuje sposób działania do wymagań oraz specyfiki branży. W zakres jego funkcji może wchodzić realizowanie rekrutacji, przeprowadzanie procesów kadrowo-płacowych oraz szkoleń i wszystkich kwestii z nimi związanych. Dzięki temu zwiększysz komunikatywność z pracownikami oraz usprawnisz ich obsługę, co poskutkuje znacznym wzrostem efektywności.

Try & Hire

Usługa polegająca na wypróbowaniu kandydata, która daje możliwość minimalizacji strat finansowych związanych z zatrudnieniem nieodpowiedniej osoby. Możesz odsunąć decyzję o utworzeniu etatu i mieć szansę sprawdzenia przystosowania pracownika do stanowiska i środowiska pracy, przekazania mu niezbędnej wiedzy oraz wdrożenia w kulturę organizacyjną firmy. To ułatwi podjęcie decyzji o bezpośrednim zatrudnieniu i zmniejszy ryzyko błędu.

Pracownicy z Ukrainy

Usługa umożliwiająca pozyskanie zmotywowanych pracowników, którzy dzięki bliskości kulturowej i językowej szybko zaadaptują się w nowym miejscu pracy, gwarantując zmniejszenie kosztów zatrudnienia. Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów i licznych partnerów na Ukrainie, przez co rekrutacja pracowników ze wschodu jest przeprowadzana w sposób szybki i efektywny. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami, dlatego proces legalizacji pobytu nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zajmujemy się także innymi kwestiami związanymi z zakwaterowaniem, transportem i wdrożeniem pracownika.

Rekrutacje specjalistów

Dotarcie do wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i kierownicze wymaga użycia niestandardowych metod. Gwarantujemy pozyskanie specjalisty w swojej dziedzinie poprzez dokładną analizę potrzeb klienta, weryfikację kandydatów, sprawdzenie ich umiejętności oraz negocjacje warunków zatrudnienia. Nieszablonowe podejście do procesu rekrutacji pozwala na znalezienie najbardziej wartościowych pracowników.

Wsparcie działów HR

Pomagamy w przeprowadzeniu wszelkich procesów HR-owych takich jak rekrutacja, przygotowanie siatki wynagrodzeń i systemu motywacyjnego oraz badanie satysfakcji pracowników. Proponujemy nowe rozwiązania, które sprawdzą się w Twojej firmie i zminimalizują nakłady finansowe.

Współpraca z AB OVO Solutions Szczecin daje szereg korzyści:

 • Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania – zapoznajemy się na bieżąco z innowacjami w naszej branży, co sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
 • Legalność i przejrzystość – jesteśmy legalnie działającą agencją i dbamy o zgodność z przepisami wszystkich procesów związanych z zatrudnieniem.
 • Optymalizacja kosztów – zaproponujemy opłacalne rozwiązania i zminimalizujemy nakłady finansowe związane z obsługą pracowników.
 • Usprawnienie przeprowadzanych procesów – dzięki naszej wiedzy wszystkie procedury zostaną wdrożone szybko i skutecznie.
 • Współpraca z najlepszymi specjalistami – nasi rekruterzy to doświadczeni profesjonaliści, przed którymi rynek pracy nie ma żadnych tajemnic.
 • Pozyskanie wartościowych pracowników – zapewniamy dostęp do bazy kompetentnych kandydatów, dzięki którym zaobserwujesz znaczny rozwój firmy.

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty.

Panorama miasta Szczecin - Agencja pracy AB OVO
Agencja zatrudnienia AB OVO Solutions - infografika

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zapraszamy o kontaktu!!
Adres
Warszawska 40/2A,
40-008 Katowice
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
Telefony
Dział Handlowy:
+48 519 693 657
Dział Rekrutacji:
+48 504 070 788

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital