Praca
Tymczasowa

Szukasz osób do pracy? Leasing pracowników to rozwiązanie dla Ciebie!

W czasie sezonowych wzrostów sprzedaży, nagłych peak’ów produkcyjnych czy w okresie intensywnego rozwoju firmy niezbędna jest szybka i efektywna rekrutacja pracowników. Praca tymczasowa, to idealne rozwiązanie w każdej z tych sytuacji. Wynajem pracowników zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnego zapotrzebowania. Jeśli szukasz pracowników sezonowych, chcesz zwiększyć zatrudnienie w okresie wzmożonego popytu, nie angażując jednocześnie własnego działu HR lub gdy zależy Ci na zabezpieczeniu ciągłości produkcji w okresie urlopowym – leasing pracowników będzie dla Ciebie rozwiązaniem.

AB OVO Solutions zapewnia:

kompleksową obsługę zatrudnienia w oparciu o ustawę o zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Nasze doświadczenie i skuteczne metody pozyskiwania kandydatów, pozwalają nam rekrutować w krótkim czasie duże zespoły pracowników leasingowych. Każdego dnia pozyskujemy i zatrudniamy setki nowych osób dla naszych klientów w całej Polsce. Jako agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem na rynku mamy rozbudowaną bazę kandydatów gotowych do podjęcia pracy od zaraz. Praca tymczasowa to rozwiązanie, które zabezpieczy ciągłość procesów, zapewni optymalizację kosztów w Twojej firmie.

W AB OVO Solutions wierzymy, że siłą przedsiębiorstwa są ludzie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby serwis przez nas świadczony był na jak najwyższym poziomie. W zależności od czasu trwania projektu i jego wielkości możemy zapewnić na miejscu Managera On-Site – dedykowanego wyłącznie do obsługi Twojego projektu.

Praca tymczasowa z AB OVO Solutions, to:

Profesjonalna analiza potrzeb klienta

Rekrutacja i selekcja kandydatów zgodnie z wymogami stanowiska pracy

Pełna obsługa kadrowo – płacowa pracownika

Elastyczne dopasowanie zatrudnienia tymczasowego do zmieniającego się popytu

Jasny i prosty system rozliczeń

Elastyczność i optymalizacja kosztów pracy

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Chciałbyś porozmawiać o swoich obecnych potrzebach rekrutacyjnych?

Wypełnij formularz, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie.
Adres

Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław

Email
oferty@abovosolutions.pl
Telefon
+48 519 693 657

  Jakie są zalety współpracy z nami?

  Szanujemy czas naszych klientów!

  Przejmujemy pełną odpowiedzialność za rekrutację odpowiednich pracowników

  Dopełniamy wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, naliczaniem oraz wypłatą wynagrodzeń

  Dbamy o legalność pracy i zgodność zatrudnienia pracowników tymczasowych z przepisami prawa

  Bierzemy na siebie odpowiedzialność za proces zatrudnienia przed instytucjami kontrolnymi (PIP, ZUS, US, Straż Graniczna)

  W ramach usługi pracy tymczasowej zapewniamy rekrutację oraz leasing personalny zarówno pracowników z Polski, jak i wynajem pracowników z Ukrainy. Dzięki znajomości prawa, sieci ukraińsko-języcznych konsultantów,  rekrutujemy kandydatów szybko i efektywnie, utrzymując jednocześnie rotację na niskim poziomie.

  Dla naszych partnerów biznesowych świadczymy usługę end-to end. Rozpoczynając od rekrutacji i wyboru najlepiej dopasowanych do stanowiska pracy kandydatów, przez skierowanie ich na niezbędne badania i podpisanie umowy o pracę tymczasową, po rozliczenie czasu pracy, wypłatę wynagrodzeń i wysyłkę PIT-11. Wynajem pracowników z AB OVO Solutions, to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu uzupełnisz braki kadrowe bez obciążania Twojego działu HR. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie pracy tymczasowej – z nami bezpiecznie rozwiniesz swój biznes!

  Najczęściej zadawane pytania:

  1. Jak długo mogę zatrudniać pracownika tymczasowego?

  Maksymalny okres zatrudnienia pracownika na podstawie umowy o pracę tymczasową wynosi 18 miesięcy w ciągu 36 miesięcy.

  1. Jakie wynagrodzenie otrzymuje pracownik tymczasowy?

  Pracownik zatrudniony w oparciu o umowę o pracę tymczasową otrzymuje wynagrodzenie takie samo, jak pracownik wykonujący te same lub zbliżone obowiązki zatrudniony na etacie.

  1. Ile kosztuje wynajem pracownika?

  Koszt leasingu pracowniczego obliczany jest wg. stawki godzinowej lub miesięcznej. To łączny koszt zatrudnienia (płaca netto + składki na ubezpieczenia społeczne + podatki) powiększony o marżę agencji. W AB OVO Solutions stawiamy na jasny system rozliczeń – co miesiąc przedstawiamy pełne koszty pracy pracowników tymczasowych oraz kwotę naszej prowizji ustaloną w umowie o współpracy.

  1. Czy zatrudniacie także obcokrajowców?

  Tak, w ramach usługi pracy tymczasowej zatrudniamy także cudzoziemców. Głównie są to pracownicy z Ukrainy, ale również z Białorusi, Mołdawii i Gruzji.

  1. Kto odpowiada za dokumentację pracowniczą?

  Całość procesu zatrudnienia, a więc także administracja dokumentacją pracowniczą jest po naszej stronie. AB OVO Solutions bierze na siebie odpowiedzialność za zatrudnienie pracowników tymczasowych, legalizację pracy w przypadku obcokrajowców i prawidłowe naliczenie wynagrodzeń.

  1. Czy w ramach pracy tymczasowej realizujecie również krótkie czasowo projekty?

  Jak najbardziej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Współpracę możemy nawiązać na okres tygodnia, kilku miesięcy lub nawet kilku lat.

  1. Czy pracownik tymczasowy może pracować na umowie zlecenia ?

  Od ponad 2 lat ustawa o zatrudnianiu pracowników tymczasowych dopuszcza świadczenie pracy tymczasowej zarówno w ramach umowy o pracę, jak i umowy cywilno-prawnej – szczególnie gdy mówimy o pracy dorywczej czy sezonowej związanej np. z peakiem produkcyjnym lub zamówieniowym.

  Skontaktuj się z nami!

  Chcesz dowiedzieć się więcej o zatrudnieniu / leasingu pracowników z Ukrainy?
  Adres
  Aleja Śląska 1
  54-118 Wrocław
  E-mail
  oferty@abovosolutions.pl
  Telefon
  +48 519 693 501

   Nasze biura
   AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
   Szukasz pracy? +48 504 070 788
   Gdzie nas znaleźć?
   https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
   Bądź na bieżącoSocial Media
   Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
   Nasze biura
   Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
   Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
   Mini mapka - AB OVO Solutions
   WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
   KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
   ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
   POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
   SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
   Bądź na bieżącoSocial Media
   Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

   Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

   Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital