Direct
Search -
Rekrutacje
Stałe

Rekrutacja stałe – krok do wzrostu biznesu

Siłą biznesu są ludzie. Ich wiedza, umiejętności i doświadczenie przekładają się na wzrost i konkurencyjności firmy i jej usług na rynku. Pozyskanie specjalistów jest jednak często procesem długim i trudnym, szczególnie w sytuacji, kiedy dotarcie do potencjalnego pracownika wymaga użycia niestandardowych metod, innych niż zamieszczenie oferty pracy w popularnych serwisach ogłoszeniowych. Jeśli więc od dłuższego czasu, bez powodzenia, szukasz eksperta do swojej firmy lub ze względu na brak czasu chcesz zlecić proces rekrutacji doświadczonej i pewnej agencji pośrednictwa pracy – wybierz AB OVO Solutions – mamy niezbędne narzędzia, profesjonalnych headhunterów i wiedzę konieczną do efektywnego i szybkiego zakończenia rekrutacji. Zatrudnienie – to nasz wspólny sukces.

Wiemy, jak cenny jest czas naszych klientów. Dlatego zawsze oceniamy adekwatność oferty w stosunku do trendów na rynku pracy i oczekiwań potencjalnych kandydatów. Służymy wsparciem w przeprowadzaniu procesów HRowych end-to-end. Dla każdej rekrutacji i każdego klienta przygotowujemy indywidualną ścieżkę pozyskania kandydata. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, nasi konsultanci skutecznie doradzają klientom na każdym etapie procesu rekrutacji. Współpraca z AB OVO Solutions w zakresie R&S to oszczędność czasu, nieszablonowe podejście, dostęp do szerokiej bazy kandydatów, unikalnego know – how, a także otwarta i elastyczna współpraca przez cały okres trwania projektu, a także po jego zakończeniu.

Jak przebiega proces rekrutacji stałej w AB OVO Solutions?

Analiza potrzeb klienta

Tworzymy model kompetencyjny rekrutowanego pracownika, oceniamy adekwatność oferty w stosunku do trendów na rynku pracy i oczekiwań potencjalnych kandydatów

Wybór optymalnej metody rekrutacji

Sposób dotarcia i pozyskania kandydata dostosowujemy do wymagań stanowiska pracy

Weryfikacja kandydatów i rozmowa rekrutacyjna

Sprawdzamy dopasowanie kandydata do specyfiki firmy, weryfikujemy doświadczenie, wiedzę i umiejętności

Przedstawienie profili kandydatów wraz z rekomendacją

Opracowujemy profil każdego z kandydatów wraz z zweryfikowanymi rekomendacjami oraz oceną adekwatności umiejętności kandydata do wymagań stanowiska

Przeprowadzanie rozmowy z kandydatem przez klienta

Ustalamy datę spotkania, przypominamy o zbliżającym się terminie rozmowy i w razie potrzeby służymy wsparciem w jej przeprowadzeniu

Decyzja o zatrudnieniu i feedback dla kandydatów

Udzielimy wsparcia w procesie negocjacji warunków zatrudnienia z kandydatem

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy przeprowadzacie rekrutację z wykorzystaniem direct search?

Tak, w ramach rekrutacji specjalistycznych stosujemy także direct search. Każdorazowo dostosowujemy metody rekrutacji do potrzeb klienta i wymagań stanowiska pracy.

2. Na jakie stanowiska możecie zrekrutować pracowników?

Rekrutujemy pracowników zarówno na kluczowe stanowiska w organizacji (np. główny księgowy, dyrektor pionu HR), jak i stanowiska średniego szczebla.

3. Jaki jest koszt rekrutacji?

Rozliczamy się na zasadach success fee. Za naszą usługę płacisz wtedy, gdy zatrudnisz rekomendowanego przez nas pracownika. Każdy pracownik niezależnie od stanowiska/ rangi jest objęty gwarancją bezpłatnego powtórzenia rekrutacji w okresie od 2 tygodni do nawet 3-6 miesięcy.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zatrudnieniu / leasingu pracowników z Ukrainy?
Adres
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
+48 519 693 657

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital