Serwis
On-Site

Serwis On – Site z AB OVO Solutions – droga do uwolnienia zasobów w Twoim dziale HR!

Serwis On-Site, to rozwiązanie dla wymagających Klientów. To dział rekrutacji, kadr i płac oraz szkoleń do wyłącznej dyspozycji pracodawcy użytkownika. Jeśli chcesz dowiedzieć się co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić w ramach Serwisu On-Site skontaktuj się z nami.

Stały i bezpośredni kontakt z Agencją Pracy Tymczasowej, dedykowany konsultant lub zespół konsultantów, odciążenie wewnętrznego działu HR – to tylko kilka zalet biura On-Site.

On – Site Service to usługa polegająca na oddelegowaniu przez agencję pracy tymczasowej swojego konsultanta lub zespół konsultantów do pracy na terenie firmy pracodawcy użytkownika. To biuro agencji pracy na terenie Twojej firmy. Biuro, które obsługuje wyłącznie Ciebie. Dedykowany konsultant lub zespół specjalistów, którzy rekrutują pracowników do Twojej firmy, rozliczają czas pracy, zajmują się sprawami administracyjnymi i kadrowo – płacowymi. Są dostępni na terenie zakładu pracy dla pracowników, liderów i kierowników zmian. On- Site Services, to znakomity sposób na skrócenie drogi służbowej, a tym samym odciążenie wewnętrznego działu HR.

Dzięki doświadczeniu i niezbędnemu know – how nasi On-Site Managerowie są wsparciem już na etapie planowania produkcji i określania niezbędnych zasobów ludzkich. Planują harmonogram czasu pracy, ustalają grafiki i przekazują wszelkie niezbędne informacje pracownikom. Praca na miejscu, bezpośrednio w firmie pracodawcy użytkownika, umożliwia także szybkie i dokładne sporządzanie raportów i analiz. Manager ma okazję bezpośrednio poznać kulturę organizacji, wymagania na poszczególnych stanowiskach pracy, a często, właśnie dzięki pracy „on-site”, także pokazać kandydatom miejsce pracy przed ostatecznym podjęciem decyzji o zatrudnieniu. To wszystko przekłada się na efektywną rekrutację i zmniejszenie fluktuacji, szczególnie w pierwszy okresie pracy.

Biuro on-site, to także możliwość przekazania znacznej części spraw administracyjnych i kadrowych pod skrzydła agencji. Konsultant na terenie zakładu pracy zajmuje się szeroko pojętymi kwestiami onboardingu i obsługi pracowników. Między innymi oprowadza nowo zatrudnionych po firmie, organizuje szkolenie BHP, wydaje odzież i obuwie robocze, identyfikatory, karty magnetyczne i klucze do szafek. Dba o właściwy przepływ dokumentacji kadrowej – w tym wniosków urlopowych, zwolnień chorobowych. Jest wsparciem dla liderów i pracowników w każdej sytuacji. A w firmach, które zatrudniają wielu obcokrajowców dodatkowo może pełnić rolę tłumacza.

Zalety biura On-Site:

Dedykowany Manager lub zespół konsultantów

Dodatkowy dział HR dla Twojej firmy

Wyższa efektywność procesu rekrutacji

Efektywna komunikacja z pracownikami zza granicy

Efektywna komunikacja z pracownikami zza granicy

Wsparcie w onboardingu i wdrożeniu pracowników

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Najczęściej zadawane pytania:

1.W jakich godzinach pracuje konsultant on-site?

Godziny pracy konsultanta są ustalane z pracodawcą przed organizacją biura on-site na terenie zakładu pracy. W zależności od potrzeb klienta może to być 5 dni w tygodniu po 8h jak również 24h/7 dni w tygodniu.

2.Co mogę zlecić pracownikowi on-site?

Konsultant on-site jest wsparciem dla działu HR, dodatkowym działem rekrutacji w Twojej firmie. W zależności od ustaleń może on dodatkowo  np. uczestniczyć w roli tłumacza w szkoleniach BHP, wydawać i zarządzać odzieżą roboczą, oprowadzać pracowników po zakładzie pracy czy uczestniczyć w szkoleniach stanowiskowych. Jest też łącznikiem między kierownikami a zespołem pracowników, dba o poprawny obieg dokumentów i czuwa nad procesem rozliczeń.

3.Jaki jest koszt organizacji biura on-site?

Koszt utworzenia biura on-site jest uzależniony od wolumenu zatrudnienia. W większości przypadków organizujemy biura on-site dla naszych klientów bezpłatnie, po stronie klienta leży jedynie wyznaczenie miejsca na terenie zakładu pracy, gdzie będzie pracował nasz koordynator. Całe wyposażenie biura i stanowiska pracy jest po stronie AB OVO

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zatrudnieniu / leasingu pracowników z Ukrainy?
Adres
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
+48 519 693 657

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital