Try
& Hire

Połącz rekrutację specjalistów z usługą pracy tymczasowej. Wypróbuj – poznaj – zatrudnij najlepszych specjalistów na rynku.

Usługa Try & Hire łączy w sobie zalety rekrutacji specjalistycznej i pracy tymczasowej. Daje możliwość zatrudnienia wybranego kandydata (lub kandydatów) przez agencję pracy na określony, wybrany przez pracodawcę użytkownika, okres. W tym czasie masz możliwość poznania pracownika w środowisku firmowym, przekazania mu niezbędnego know-how i wdrożenia w kulturę organizacji – jeszcze przed podjęciem bezpośredniego zatrudnienia.

Try & Hire, to skuteczny sposób na redukcję rotacji na istotnych stanowiskach z punktu widzenia biznesu. Dlaczego? Wybrany kandydat lub kandydaci przed podjęciem bezpośredniego zatrudnienia poznają specyfikę Twojej branży, mają okazję sprawdzić się w organizacji i wdrożyć się do współpracy z zespołem. A bezpośredni przełożony może w praktyce ocenić wiedzę i umiejętności kandydata oraz jego dopasowanie do kultury panującej w organizacji.

Wybierając usługę Try & Hire minimalizujesz koszty świadczeń pracowniczych i niwelujesz ryzyko złego naboru. Wybrany kandydat jest zatrudniony w AB OVO Solutions i oddelegowany do pracy w Twojej firmie. To oznacza, że po naszej stronie są wszelkie kwestie administracyjne, a także rozliczenie czasu pracy, wypłata wynagrodzenia i obowiązek odprowadzania podatków. Dodatkowa korzyść? W przypadku umów o pracę tymczasową, mamy do czynienia z krótszym, niż w przypadku umów na okres próbny, okresem wypowiedzenia.

Try & Hire to rozwiązanie, które zabezpiecza interesy pracodawcy i pracownika. Z jednej strony – dzięki podjęciu współpracy przed właściwym zatrudnieniem – firma ma możliwość weryfikacji kandydata w działaniu, z drugiej strony – pracownik może sprawdzić nowe miejsce pracy w praktyce.

Korzyści z wyboru usługi Try & Hire z AB OVO Solutions:

Odsunięcie w czasie decyzji o utworzeniu nowego etatu

Możliwość sprawdzenia więcej niż jednego kandydata

Wysoka jakość rekrutacji

Minimalizacja ryzyka finansowego związanego ze złym wyborem kandydata

Możliwość rozszerzenia współpracy z pracownikiem o dodatkowy okres próbny

Krótszy okres wypowiedzenia dla pracowników tymczasowych

Pozyskanie pracownika zmotywowanego możliwością stałego zatrudnienia

Brak formalności związanych z zatrudnieniem nowego pracownika

Możliwość sprawdzenia umiejętności i wiedzy pracownika przed podjęciem decyzji o bezpośrednim zatrudnieniu

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Najczęściej zadawane pytania:

1.Jak długo mogę testować pracownika w ramach usługi Try&Hire?

Rekomendujemy maksymalnie 3 – 6 miesięczny okres testowy w usłudze Try&Hire. Jednak maksymalny okres zatrudnienia pracownika tymczasowego wynosi zgodnie z ustawą 18 miesięcy.

2.Do kogo głównie skierowana jest usługa Try&Hire?

Do firm które chcą zminimalizować ryzyko nietrafionej rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne w firmach produkcyjnych czy logistycznych lub pracowników administracji w biurach. Jest to również idealna forma współpracy, gdy chcemy niskim kosztem sprawdzić konieczność tworzenia nowego stanowiska w strukturze firmy.

3.Czym różni się Praca Tymczasowa od usługi Try&Hire?

Usługa pracy tymczasowej (leasingu pracowniczego) skierowany jest głównie do klientów zatrudniających pracowników na najprostszych stanowiskach produkcyjnych, magazynowych czy związanych z pracą fizyczną. To sprawdzone rozwiązanie, gdy chcemy utrzymać w firmie pewien bezpieczny poziom elastycznego zatrudnienia, pozwalający na szybkie wzrosty lub redukcję etatów, bez utraty wykwalifikowanych pracowników. W Try&Hire zatrudniamy głównie specjalistów niższego lub średniego szczebla z którymi planujemy związać się długofalowo.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zatrudnieniu / leasingu pracowników z Ukrainy?
Adres
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
E-mail
oferty@abovosolutions.pl
+48 519 693 657

  Nasze biura
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Szukasz pracy? +48 504 070 788
  Gdzie nas znaleźć?
  https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  Mini mapka - AB OVO Solutions
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital