Usługa Try&Hire – połączenie rekrutacji specjalistycznej i pracy tymczasowej

5 lutego 2021by AB OVO

Praca tymczasowa, to doskonałe rozwiązanie dla branż cechujących się sezonowością produkcji czy w sytuacjach, kiedy poziom zamówień i związany z nim nakład pracy jest trudny do przewidzenia. Jednak usługa pracy tymczasowej daje jeszcze jedną, ważną z punktu widzenia przedsiębiorstwa możliwość – weryfikacji pracownika w strukturach firmy przed podjęciem decyzji o finalnym, stałym zatrudnieniu.

Try & Hire – rekrutacja i zatrudnienie specjalisty przez agencję pracy

Poszukując pracowników na ważne, z punktu widzenia rozwoju przedsiębiorstwa, stanowiska warto wybrać rozwiązanie, które łączy w sobie zalety rekrutacji specjalistycznej i pracy tymczasowej. Dzięki usłudze Try & Hire maksymalizujesz czas potrzebny na weryfikację pracownika – jego wiedzy, umiejętności, dopasowania do filozofii firmy. Agencja pośrednictwa pracy zajmie się za Ciebie wyszukaniem odpowiednich kandydatów, sprawdzi ich kwalifikacje i sprawnie przeprowadzi cały proces  zatrudnienia, a także naliczy i wypłaci wynagrodzenie w każdym miesiącu pracy.

Co zyskujesz dzięki usłudze Try&Hire?

  • Możliwość sprawdzenia umiejętności pracownika przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu na etacie
  • Minimalizacja ryzyka wyboru nieodpowiedniego kandydata
  • Przesuniecie w czasie decyzji o zatrudnieniu lub utworzeniu nowego etatu
  • Brak formalności związanych z zatrudnieniem pracownika – wszystkim zajmie się AB OVO Solutions
  • Wysoka motywacja pracownika rozpoczynającego pracę – dzięki perspektywie stałego zatrudnienia
  • Niższy koszt rekrutacji
  • Możliwość przetestowania więcej niż jednego kandydata
  • Zmniejszenie ryzyka rotacji

Try & Hire – wydłuż czas weryfikacji umiejętności nowego pracownika

Zgodnie z Kodeksem Pracy maksymalna długość umowy na okres próbny wynosi 3 miesiące. Często ten czas nie jest wystarczający, aby wystarczająco poznać pracownika, czy dać się mu sprawdzić w wykonywaniu nowych obowiązków. Dzięki możliwości zatrudnienia w oparciu o umowę pracy tymczasowej zyskujesz aż do 18 miesięcy okresu próbnego. W tym czasie możesz lepiej poznać kandydata, wdrożyć go w nowe obowiązki i zaznajomić z procesami. To, czy i kiedy podejmiesz decyzję o zatrudnieniu pracownika tymczasowego na stałe zależy tylko od Ciebie.

Try & Hire – poznaj – przetestuj – zatrudnij

Usługa Try & Hire sprawdza się nie tylko na stanowiskach specjalistycznych. Jest także doskonałym sposobem na zminimalizowanie rotacji na stanowiskach niższego szczebla, np. na produkcji czy w logistyce. Pracownik tymczasowy, podczas okresu zatrudnienia przez agencję pośrednictwa pracy, ma okazję poznać specyfikę pracy i kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa. Dzięki temu jego decyzja o podjęciu stałej pracy jest bardziej świadoma. Pracodawca natomiast może w tym czasie sprawdzić potencjał kandydata, jego sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Zyskując tym samym pewność, że zatrudnienie pracownika przełoży się na wzrost wydajności całego zespołu.

Nasze biura
AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
Szukasz pracy? +48 504 070 788
Gdzie nas znaleźć?
https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
Bądź na bieżącoSocial Media
Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
Nasze biura
Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
Mini mapka - AB OVO Solutions
WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
Bądź na bieżącoSocial Media
Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital