Wsparcie działów HR

Chcesz odciążyć dział HR w swojej firmie? AB OVO Solutions Ci w tym pomoże!

Dział HR jest niezbędnym elementem w strukturze organizacyjnej każdej firmy, ponieważ stanowi łącznik między kierownictwem a pracownikami. Powinien charakteryzować się w szczególności bardzo dobrą znajomością rynku i być na bieżąco z wszystkimi zmianami na nim zachodzącymi. Zarządzanie zasobami ludzkimi ma bezpośredni wpływ na wydajność każdej firmy, więc jeżeli Twój dział HR jest przeciążony lub szukasz nowych rozwiązań, wybierz współpracę z AB OVO i zobacz jak nasza wiedza, znajomość rynku i doświadczenie wpłynie na rozwój Twojej firmy.

Co daje współpraca z nami?

Aby dział HR był wydajny musi działać w sposób kompleksowy, mając na uwadze aspekty finansowe firmy oraz aktualną sytuację na rynku. Poprzez tę wiedzę można znacznie wpływać na redukcję kosztów i optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki naszemu unikalnemu know-how masz możliwość restrukturyzacji działania swojej firmy tak, aby poziom jej efektywności wzrósł do maksimum.

Przeprowadzamy procesy HR od początku do końca!

Pomagamy w przeprowadzeniu wszystkich procesów HR-owych od początku do końca. Z nami proces rekrutacji przebiegnie szybko i sprawnie – zarówno na stanowiska wyższego, jak i niższego szczebla. Dzięki Direct Search jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najlepszych specjalistów, których zatrudnienie przełoży się konkurencyjność Twojej firmy. Udzielamy wsparcia w negocjacjach warunków pracy z kandydatami i przygotowujemy siatkę wynagrodzeń oraz system motywacyjny.

Współpraca z nami obejmuje również badanie satysfakcji i efektywności pracowników. Dzięki nam zdobędziesz tak ważną na rynku pracy opinię rzetelnego pracodawcy. Jako agencja pracy jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami zachodzącymi w tym sektorze, a także analizujemy ogólne tendencje wybiegając w przyszłość, więc proces zarządzania zasobami ludzkimi nie ma przed nami tajemnic.

Nasze podejście jest zawsze indywidualne – współpracę rozpoczynamy od zapoznania się z kulturą organizacyjną, strategią i aktualnymi potrzebami firmy. Proponujemy konkretne działania, a następnie wspólnie dochodzimy do najkorzystniejszych rozwiązań. Wprowadzamy zmiany dotyczące polityki wynagrodzeń i rozwoju pracowników, ich oceny oraz struktury stanowisk – a wszystko to w odpowiedzi na Twoje założenia biznesowe. Przekazanie spraw administracyjnych i kadrowych specjalistom usprawni działanie Twojej firmy – zadbamy o poprawny obieg dokumentów i przejrzysty proces rozliczeń. Wybierz AB OVO Solutions i zobacz jakie to proste!

human resources, rekrutacja

W ramach wsparcia działów HR AB OVO oferuje:

Kompleksowe audyty personalne

Przeprowadzanie kompleksowych audytów personalnych

Siatki wynagrodzeń

Przygotowanie siatki wynagrodzeń i płacowych systemów motywacyjnych

Procesy rekrutacyjne

Prowadzenie procesów rekrutacyjnych od A do Z

Wsparcie zatrudnienia

Wsparcie w procesie zatrudniania pracowników

Direct Search

Direct Search kandydatów na stanowiska średniego i wysokiego szczebla

Kompleksowe procesy rekrutacyjne

Kompleksowe procesy rekrutacyjne na każde stanowisko w zakład pracy – od pracownika produkcji do production managera

Badanie satysfakcji pracowników

Wsparcie w badaniu satysfakcji pracowników i wprowadzeniu do organizacji ocen pracowniczych

Nasze biura
AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
Szukasz pracy? +48 504 070 788
Gdzie nas znaleźć?
https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
Bądź na bieżącoSocial Media
Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
Nasze biura
Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
Mini mapka - AB OVO Solutions
WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
Bądź na bieżącoSocial Media
Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital