Kalkulator wycen AB OVO

Kalkulator oferty cenowej

Wybierz formę zatrudnienia
Stawka godzinowa brutto
Wybierz pochodzenie pracownika
Oblicz
Wystąpił błąd!

Umowa o Pracę

Wynagrodzenie brutto
Wynagrodzenie za urlop 2 dni
PFRON
ZUS Pracodawcy

Razem koszt zatrudnienia

Marża
Zakwaterowanie
Odzież i obuwie
Badania lekarskie

Razem do FV

Umowa Zlecenie

Wynagrodzenie brutto
ZUS Pracodawcy

Razem koszt zatrudnienia

Marża
Zakwaterowanie
Odzież i obuwie
Badania lekarskie

Razem do FV

Przygotowany przez nas kalkulator to przydatne i proste w obsłudze narzędzie pozwalające na obliczenie optymalnego wynagrodzenia z uwzględnieniem obciążeń i kosztów, jakie ponosi pracodawca. Jest to zatem przyrząd ułatwiający sporządzenie oferty i dający możliwość porównania różnych form zatrudnienia, sprawdzenia wszystkich opłat oraz wybór odpowiednich warunków zatrudnienia, które będą najkorzystniejsze zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Co umożliwia kalkulator?

Obliczenie oferty cenowej wiąże się z uwzględnieniem kilku czynników, przez co prawdopodobne jest popełnienie błędu. Dokładny wynik uzyskany dzięki naszemu kalkulatorowi i zawierający wszystkie koszty zatrudnienia jest niezbędny do stworzenia atrakcyjnej oferty dostosowanej do możliwości finansowych pracodawcy.

Funkcje aplikacji

  • Kalkulator kosztów zatrudnienia, które ponosi pracodawca
  • Kalkulator wynagrodzeń dla umowy o pracę
  • Kalkulator wynagrodzeń dla umowy zlecenia

Kalkulator oferty cenowej jest narzędziem umożliwiającym pracodawcy wyliczenie oraz porównanie kosztów zatrudnienia pracownika na podstawie umowy o pracę i umowy zlecenia. Aplikacja oblicza dokładnie zaliczki na PIT, ZUS, ubezpieczenie zdrowotne i inne koszty, jakie ponosi pracodawca np. związane z badaniami lekarskimi czy nawet zapewnieniem dostępu do odzieży roboczej. Dzięki temu możliwe jest ustalenie stawki, którą można zaproponować kandydatom w ofercie pracy i wybranie najbardziej opłacalnej formy zatrudnienia.

Nasze biura
AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
Szukasz pracy? +48 504 070 788
Gdzie nas znaleźć?
https://abovosolutions.pl/wp-content/uploads/2022/08/mapka-mini2.webp
Bądź na bieżącoSocial Media
Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
Nasze biura
Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
Mini mapka - AB OVO Solutions
WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
Bądź na bieżącoSocial Media
Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital